OSMÁK FERDA - Za duhovým mostem :´(

Na nebesích je místo, kterému se říká Duhový most. Když umře zvíře, zvláště takové, které bylo někomu blízké, odchází za tento Duhový most. Pro naše milé kamarády tam jsou louky a kopce, kde mohou běhat a společně si hrát. Je tam spousta jídla, vody, slunečního svitu a naši přátelé jsou v teple a pohodlí. Všechna nemocná a stará zvířata jsou opět zdravá a při síle, kdo byl zraněn nebo zmrzačený, je nyní opět silný a zdravý, tak jak si ho v našich snech pamatujeme z dávných dnů a již minulých časů. Zvířata jsou šťastná a spokojená až na jednu maličkost: všechna postrádají někoho velmi zvláštního, někoho koho opustila. Hrají si a běhají spolu, ale přijde den kdy se jedno náhle zastaví a hledí do dálky. Jeho jasné oči pátravě pozorují, netrpělivé tělo se začíná chvět. Náhle vyběhne ze skupinky zvířat, letí přes zelené louky, rychleji a rychleji. Až se nakonec ty a tvůj kamarád sejdete v nesmírné radosti. Déšť šťastných polibků pokrývá tvou tvář, tvé ruce opět hladí milovanou hlavičku, znovu hledíš do těch přenádherných důvěřivých očí, jež nadlouho zmizely z tvého života, ale nikdy z tvého srdce. A přes Duhový most půjdete spolu a nikdy se už nerozejdete.

—Autor neznámý, Duhový most

Aisha Escalante´s Degu, nar. 3. 2. 2017
Aisha Escalante´s Degu, nar. 3. 2. 2017
Sametový Aišík tragicky zemřela 6. 8. 2017 na následky nešťastného pádu.
S láskou vzpomínáme :´(.
Blueberry Chinchilla Haus, nar. 8/2017
Blueberry Chinchilla Haus, nar. 8/2017
Koblížek Borůvka bohužel psychicky neunesla seznamování se samcem a 28. 12. 2017 nás opustila navždy. Budeme vzpomínat :´(.
1_Nikolas2.jpg
NIKOLAS (20150605-ESD-7) Miláček Piškotek, náš první strakatý chovný samec, zemřel naprosto nečekaně ve spánku 17. 10. 2018. Příčina není známa, žádné problémy neměl a byl ještě mladý. Snad bude ještě dlouho žít aspoň ve svých dětech. Vzpomínáme s láskou a smutkem v duši :´(.
PIŠKOT.jpg
11.Matheo.JPG
MATHEO (20181104-OSF-26) Akční torpédo a miláček Matýsek, syn Piškotka a Zrzinky, bohužel 28. 6. 2019 nepřežil přepravu do nového domova. V přepravce se mu nelíbilo a tak mocně se dobýval ven, že se nejspíš přehřál a přes všechnu snahu o záchranu, bohužel nevydržel. Smutek je veliký na obou stranách, ale zpět nám ho to nevrátí :´(. Snad bude také dlouho žít aspoň ve svých 3 dcerách a jejich potomcích.
Rodokmen Matheo.jpg
23.02.2021 17:27:39
eva.lupen
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one