Nabídka pelíšků apod.

Nabízíme vyrobení vybavení ubikace vašich osmyšek.

KOSTKA - velikost kolem 18 x 18 x v.14 cm. Má 2 vchody a poutka v horních rozích. Cena 130 Kč.
DVOUHAMAKA - patrová hamaka kolem 20 x 20 cm s poutky. Cena 80 Kč.
SPACÍ VAK - jednoduchá kapsa s poutky v zadních rozích a vepředu nahoře uprostřed. Cena 100 Kč.
HOUPACÍ MISKA - průměr kolem 18 cm. Zavěšená na řetízku. Cena 150 Kč.
Zavěšení možné karabinkami či spínacími špendlíky. Na přání je možné ušít i větší, příp. místo kostky kvádr nebo rohový domeček. V případě zájmu třeba časem přibudou i další pelíšky. :-)

Barva a materiál dle momentálních zásob látky a flísu, ale můžete si vybrat zda byste raději tlumenou (něco do hněda, zelena apod.) nebo veselou barevnou. Doporučuji brát je rovnou alespoň po dvou, kvůli úspoře poštovného a také z důvodu možnosti výměny v ubikaci, když je třeba jednu vyprat.

ŽEBŘÍKY, MOSTKY/POLIČKY - velikosti na přání. Cena dle rozměru, max kolem 100 Kč.


Poštovné při platbě předem a zaslání doporučeným dopisem vychází, dle váhy, lehce přes 50 Kč, doporučený balík na dobírku 88 Kč, balíček přes Zásilkovnu na dobírku 63 Kč.
Dodání maximálně do dvou týdnů (šije mamka ve volném čase, nejsme žádná firma ani fabrika), nabídkou spíš chceme pomoci osmáčkům k lepšímu bydlení. :-)

Pokud si něco objednáte přímo s naším osmáčkem ušetříte na poštovném, při odběru více osmáčků dostanete kostku nebo vak se slevou či úplně zdarma!


Poptávku můžete poslat na mail v kontaktech nebo přes rychlou zprávu v rubrice Info a odchovy (bohužel mi sem nejde vložit).
nabídka.JPG
dvouhamaka
dvouhamaka
houpací miska
houpací miska
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one